سی سی کم,آموزش سی سی کم,فروش سی سی کم,خرید آنلاین سی سی کم

خرید
خرید سی سی کم یکساله
98000 تومان

بهترین سی سی کم موجود با بهترین قیمت

اطلاعات تماس
  • شماره تماس : 0912 458 47 85
  • ایمیل فروش : sale@wp-power.ir
  • ایمیل پشتیبانی : support@wp-power.ir
۲۸ام دی , ۱۳۹۶

خرید سی سی کم ماهواره

 

خرید سی سی کم ماهواره

شبکه فشن وان فارسی به صورت انحصاری تنها در ماهواره بزرگ یاهست خواهد بود !

💢حدود یکی دو ماه قبل ، نسخه فارسی شبکه فشن وان فارسی برای پخش پروموشن در ماهواره بزرگ یاهست به روی ایر رفت .

💢این شبکه کاملا حرفه ای و قدرتمند از همان ابتدا زمینه دیگری بود برای رویاپردازی دلقک های یوتلست که از حضور این شبکه در یوتلست سوخته خبر می دادند !

💢اربابان بخش فارسی یوتلست دست به کثیف ترین کارها زده و ضمن دروغ پردازی نزد سرمایه گذار این شبکه در مورد یاهست ، از حضور مارکت پارسی در یوتلست حرف زده بودند که تنها با قهقهه های مدیریت نسخه فارسی فشن وان رو به رو شد.

💢به قول یکی از دوستان هر موقع یوتلست بزرگ ترین پکیج خاورمیانه رو آورد میتونه بگه مارکت دستشه . فعلا چیزی جز شش ماه رایگان سوخته در دست نداره .😄😂

💢کلاه برداران یوتلست حتی در حرکتی دیگر با مراجعه به مدیریت کمپانی فشن ، مارکت فارسی را ضعیف جلوه داده بودند تا این کمپانی را کلا از سرمایه گزاری در مارکت فارسی پشیمان کنند ! البته هیچ کدام از این کارها اثر نکرد چرا که کمپانی فشن با یک تحقیق کوچک از داخل ایران ، متوجه اصل موضوع شد و جوابی قاطعانه به کلاه برداران داد .

 

💢همان گونه که قبلا گفته بودیم ، کمپانی فشن وان ، قراردادی کاملا انحصاری با یاهلایو ، بسته است و این شبکه فقط و فقط در ماهواره یاهست پخش خواهد شد !

💢در این شبکه برخلاف تصورات فرد روان پریش یوتلست ، شاهد برنامه سازی حرفه ای با مدل های برتر ایرانی خواهیم بود که جلوه های ویژه را برای ایرانیان به نمایش در خواهند آورد.

💢همچنین صفحات مجازی شبکه در حال اماده سازی هستند که البته آدرس هایی مشخص ، آماده شده و در اختیار شبکه قرار گرفته است که به زودی اطلاعات دقیق از این شبکه را به شما مخاطبان عزیز ، خواهند داد .

خرید سی سی کم ماهواره

💢همچنین قابل انتظار هست که در کنار شروع پخش رسمی ، این شبکه با کیفیت FULL HD عرضه شده و البته در آینده نزدیک می تواند اولین شبکه ۴K پارسی نام بگیرد چرا که یاهلایو در حال پخش نسخه اصلی این شبکه با کیفیت ۴K می باشد .

 

خرید سی سی کم ماهواره

💢همین اتفاقات باعث شد تا یوتلست برود و نسخه فرانسوی شبکه فشن وان را در کنار آیفیلم صداوسیما ، بصورت رله (دزدی تصویر)به روی ایر ببرد تا حقارت های بخش فارسی یوتلست ، بیش از پیش نمایان شود .
خرید سی سی کم ماهواره
💢همان گونه که بارها گفتیم یوتلست جایگاه نابودی شبکه های فارسی بوده و حالا با انواع بدقولی در مورد پرشیانا ، قطع شدن شبکه هایی همچون کاما و ام رپ و جم و PMC و …، دیگر همه این جهت سوخته را شناخته و چهره دروغین کلاه برداران را به روشنی ، خواهند دید. یوتلست ۷B بی ثبات ترین جهت در تمامی ماهواره ها بوده و ارزش وقت تلف کردن را ندارد .
امیدواریم که مخاطبان عزیز کاملا هوشیار باشند .

فشن وان فارسی را فقط در یاهست ببینید
Freq: 11900  Hor  ۲۷۵۰۰

برچسب ها :